Úvodná strana Predchádzajúca strana Kontakty

mosbanner
 

Stroje a kompletné linky na spracovanie zeleniny a ovocia na polotovary pre ďalšie spracovanie na konzervy, chladené a mrazené výrobky, asepticky plnené do veľkokapacitných obalov.
Dodávame stroje a kompletné linky na spracovanie zeleniny na výrobky a polotovary vhodné na konzervovanie sterilizáciou, chladenie a mrazenie.
Stroje zahrňujú zariadenia na:
 
 
   - príjem a odstránenie zeminy
   - odstránenie kamienkov
   - pranie s recirkuláciou vody
   - triedenie pod
ľa priemeru
   - triedenie podľa dĺžky
 - obrusovanie a leštenie
 - šúpanie a odstránenie šupky
 - vytriedenie podrozmerných kusov
 - blanšírovanie a chladenie
 - miešanie a balenie
 
 mrkva  mrkva2  mrkva3 mrkva4
blanser blanser2 blanser3
  Kompletné linky na spracovanie zeleniny a ovocia na šťavy a koncentráty. Technologické riešenia zahrňujú spracovanie širokej palety plodín od rajčín, cez koreňovú zeleninu, jablká, kôstkové až po bobuľové ovocie na šťavy a koncentráty.
  bertuzzi2ber18bertuzzi8bertuzzi8bertuzzi9 Spracovanie rajčín zahrňuje príjem, pranie a triedenie suroviny, blanšírovanie, pasírovanie, zahustenie šťavy.   S možnosťou krájania dužiny a jej kombinácie so šťavou, pasterizácie, sterilizácie až po výrobu kečupov, septické plnenie do vreciek v kartóne alebo v sudoch.
  bertuzzi6bertuzzi12bertuzzi13ber21 Spracovanie mrkvy a inej koreňovej zeleniny na šťavy a koncentrát zahrňuje príjem, pranie a triedenie suroviny, parné lúpanie a brúsenie, krájanie/drvenie, varenie, lisovanie, koncentráciu, sterilizáciu a aseptické plnenie.
  bertuzzi4bertuzzi10bertuzzi11ber20 Spracovanie kôstkového ovocia na pyré a koncentrované pyré zahrňuje príjem, pranie a triedenie suroviny, krájanie a odkôstkovanie, čistenie kôstok, odstránenie šupiek, pasírovanie, varenie, zahusťovanie, sterilizáciu a aseptické plnenie do plastových vriec v kartóne alebo v sude.
  bertuzzi3ber22bertuzzi14bertuzzi15berč  Spracovanie jabĺk na šťavy a koncentrát zahrňuje príjem, pranie a triedenie suroviny, parné lúpanie a brúsenie, krájanie/drvenie, ohrievanie, lisovanie, koncentráciu, sterilizáciu a aseptické plnenie. Spoločnosť Bertuzzi ponúka rozličné zariadenia na získavanie štiav zo zomletej suroviny.
  Hľadáte efektívnu a hospodárnu technológiu na spracovanie ovocia a zeleniny?
Obráťte sa na nás!
Poradíme Vám a poskladáme pre Vás na mieru šité riešenie.
dummies

 

Úvodná strana Predchádzajúca strana Kontakty